Сегодня в городе Дубляны 26.04.2024

"Манчестер Сіті" переміг ПСЖ і вийшов у фінал Ліги чемпіонів (відео)

Англійський "Манчестер Сіті" після виїзної перемоги (2:1) обіграв ПСЖ і в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, ставши першим фіналістом турніру. Поєдинок на стадіоні "Етіхад" у Манчестері завершився з рахунком 2:0 на користь господарів.

Уже в дебюті поєдинку для господарів "прозвучав" тривожний дзвіночок. Арбітр призначив пенальті у ворота "городян", углядівши потрапляння м'яча в руку Олександру Зінченку. Однак після перегляду відеоповтору моменту він своє рішення скасував — сфера зачепила плече українця.

"Манчестер Сіті" відреагував на епізод голом на 11-й хвилині. Зінченко зряче викотив м'яч під удар на набігаючого Кевіна Де Брюйне, той пробив у суперника, після чого сферу підібрав Ріяд Марез. Алжирець з близької відстані зміг пробити повз Кейлор Наваса в дальній кут його воріт.

ПСЖ зміг відповісти моментами у Маркіньоса і Анхеля Ді Марії. Але перший пробив в поперечину на 17-й хвилині, а другий ще через дві хвилини послав м'яч поруч зі штангою, намагаючись покарати Едерсона, який покинув ворота.

Вже після перерви рахунок міг зрівняти Андер Еррера, але він, пробиваючи метрів з 18, потрапив в Рубена Диаша. Господарі ж свій момент знову використовували. Марез зробив дубль, замкнувши передачу з лівого флангу від Філа Фодена.

А на 69-й хвилині все в цьому протистоянні стало ясно. Анхель Ді Марія був видалений з поля за навмисний удар Фернандіньо. Підопічні Хосепа Гвардіоли спокійно довели гру до підсумкової перемоги.

У фіналі "Манчестер Сіті" зіграє з тріумфатором дуелі "Реал" — "Челсі" (перший матч в Мадриді — 1: 1 )
Вирішальний матч турніру відбудеться 29 травня в Стамбулі (Туреччина).