Сегодня в городе Дубляны 24.04.2024

Невдачі іспанських грандів та нестримний Роналду: як зіграли суперники українських клубів у єврокубках

Суперники український клубів у єврокубках провели матчі у своїх національний чемпіонатах.
24 листопада "Динамо" буде приймати "Барселону". Перед візитом до Києва каталонці в гостях поступилися "Атлетіко" - 0:1.
Гра пройшла у рівній боротьбі. Кожна із команд мала свої моменти. "Барселона" грала першим номером, а "Атлетіко" сподівався на швидкі атаки. Вирішальним стала помилка воротаря каталонців Марка-Анде тер Штегена, який вже в компенсований до першого тайму час, невдало вийшов за межі штрафного майданчика. Янік Феррейра Карраско випередив німецького воротаря та переправив м'яч у порожні ворота. У другому таймі команда Рональда Кумана володіла ініціативою, але до гостроти біля воріт Яна Облака майже не доходило. Гості збилися на навісні передачі, які не несли особливої загрози супернику.

25 листопада "Шахтар" буде грати гостьовий матч проти "Боруссії" Менхенгладбах. Суперник "гірників" не зміг перемогти середняка "Бундесліги "Аугсбург" - 1:1.
Гладбах повів у рахунку на початку гри після точного удару Флоріана Нойхауза. В середині другого тайму гості залишилися в меншості. "Боруссія" мала повну перевагу на полі, але так і не змогла зняти питання переможця гри. За 2 хвилини до завершення основного часу матчу Даніель Каліджурі покарав господарів красивим ударом з льоту.
26 листопада "Зоря" в гостях зіграє проти АЕКа". В чемпіонаті Греції суперник луганчан не мав ніяких проблем із "Ларісою" - 4:1.
Перший тайм пройшов без забитих голів, а у другій частині гри команди влаштували справжню гольову феєрію.

Інші суперники "Динамо" були успішні у своїх чемпіонатах. "Ювентус" завдяки дублю Кріштіану Роналду вдома переміг "Кальярі" - 2:0. "Ференцварош" мінімально здолав "Гонвед" - 1:0.

Суперники "Шахтаря" зіграли не так успішно. "Реал" втратив очки у матчі проти "Вільярреала". "Вершкові" вийшли вперед на самому початку гри, але за 15 хвилин до завершення основного часу отримали пенальті у власні ворота після фолу Тібо Куртуа. "Інтер" поступався "Торіно" - 0:2 на 62 хвилині матчу, але зміг не тільки зрівняти рахунок, але перемогти 4:2.

В АПЛ суперник "Зорі" "Лестер" в гостях був розгромлений "Ліверпулем" - 0:3. "Брага" також на виїзді здобувала важку перемогу над "Трофенсе" - 2:1.

У 10 турі УПЛ "Динамо" перемогло "Інгулець" - 2:0. "Шахтар" втратив очки у матчі проти "Олександрії" - 1:1. А гра "Зорі" проти "Олімпіка" не відбулася через спалах коронавірусу у складі донецької команди.