Сегодня в городе Дубляны 25.04.2024

Дубль Ібрагімовича приніс перемогу "Мілану" над "Наполі"

У центральному матчі 8-го туру чемпіонату Італії "Мілан" у гостях переміг "Наполі" - 3:1.
Гості повели в рахунку в середині 1-го тайму після точного удару Златана Ібрагімовича. На початку 2-го тайму шведський форвард записав на свій рахунок дубль.
Дріс Мертенс скоротив відставання "Наполі" в рахунку, проте відігратися команді Дженнаро Гаттузо не вдалося. У компенсований час Йенс Петтер Хауге забив 3-й гол "Мілана" в матчі.
Господарі поля догравали зустріч у меншості на 65-й хв. 2-гу жовту картку отримав Тьемуе Бакайоко.

"Мілан" очолює турнірну таблицю Серії А, випереджаючи "Сассуоло" на 2 очки. "Наполі" йде на 6-й позиції.